Navigace:  Úvod > O nás

O firmě DIAX, s.r.o.

Provozovatelem tohto eshopu je společnost DIAX, s.r.o., která je výhradním distributorem značek RHYTHM, TRIUMPH v ČR a SR a dále je exklusivním dovozcem a prodejcem značky Q+Q.

Japonské hodiny Rhythm

Značka RHYTHM oslavuje tento rok svoji pozici číslo jedna v hodinářském průmyslu. Tento japonský výrobce se svojí více jak 50 ti-letou tradicí, se stal absolutní světovou jedničkou v hodinářské produkci. Novinkou je představení náramkových hodinek značky Rhythm na českém trhu. Jedná se o kolekci pánských a dámských hodinek.

Více na www.rhythm.cz

Motorkářské hodiny Triumph

Aglický výrobce sportovních motocyklů a automobilů, značka TRIUMPH je též prezentována formou kvalitních náramkových hodinek, jenž jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, osazeny švýcarskými nebo japonskými strojky. Hodinky nesoucí tuto značku svým designem, zpracováním a také cenou dokáži zaujmout nejen muže, ale též dámy pro které je připraveno několik unikátních modelů.

Více na www.hodinkytriumph.cz

Hříšně levné hodinky Q&Q

Značka Q+Q, je synonymem pro kvalitu a skvělou cenu. Značka Q+Q je dceřinou značkou firmy CITIZEN. Kvalita a hlavně cena za kterou se hodinky nabízejí po celém světě si vydobyla přední pozici v prodejnosti na všech kontinentech.

V nabídce je nepřeberné množství pánských, dámských ale i dětských vzorů. Každý měsíc jsou prezentovány novinky, které pružně reagují na potřeby trhu.

Více na www.tiki.cz